Polityka zwrotów i zwrotów pieniędzy

ZWROT TOWARU PRZEZ KLIENTA

1. W ciągu 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania towarów, Klient może przedstawić pośrednikowi oświadczenie o zwrocie towarów zakupionych od Sprzedawcy.

2. Dzięki zgłoszeniu deklaracji zwrotu, Klient zobowiązany jest do wysłania towarów na adres wprowadzony przez pośrednika w czasie nie dłuższym niż 14 dni kalendarzowych od dnia, w którym otrzymał on zamówione towary.

3. Klient ponosi koszty zwrotu towarów.

4. Pośrednik handlowy wprowadza opcję przesłania deklaracji zwrotu drogą elektroniczną. Aby wywiązać się z terminu, o którym mowa jest w ust.1, wystarczy wysłać oświadczenie przed upływem jego ważności.

5. Deklaracja musi zawierać:

  • Użyty uprzednio email do złożenia zamówienia
  • Numer zamówienia
  • Nazwę produktu, który musi być zwrócony
  • Dokładne wyjaśnienie przyczyny zwrotu

6. W ciągu 5 dni po otrzymaniu deklaracji, pośrednik dostarcza instrukcji dotyczących zwrotu i adres do zwrotu towarów. Klient wysyła zwrot konkretnie na adres wprowadzony przez pośrednika w odpowiedzi na deklarację zwrotu.

PROSZĘ ZAPAMIĘTAĆ: wszystkie nasze magazyny dla zwrotów są za granicą: Stany Zjednoczone, Ukraina i Chiny. Dokładny adres zostanie podany przez Brokera wraz z instrukcjami zwrotu i nie może być zmieniony.

Zwroty wysłane na inny adres nie będą akceptowane i żadne zwroty i zamiany nie będą wydane.

7. Klient wysyła towary na adres dostarczony przez pośrednika, korzystając z ubezpieczonej oraz śledzonej dostawy i wprowadza numer śledzenia przesyłki pośrednikowi poprzez wiadomość email.

8. Pośrednik zobowiązany jest do zwrotu Klientowi ceny produktu lub wysłania produktu zastępczego w czasie nie dłuższym niż 14 dni od otrzymania towarów przez Sprzedawcę.  

*W terminie od 15.01.2020 – 31.07.2020 czas zwrotu może trwać do 30 dni od dnia jego potwierdzenia.

9. Tylko nieużywane produkty w oryginalnym opakowaniu podlegają zwrotowi. Jeśli produkt i/lub opakowanie zostało użyte lub jest zniszczone, zwrot nie zostanie wydany i nie zostanie wysłany żaden produkt zamienny.

10. Zwroty środków są przekazywane na konta płatnicze użyte do dokonania uprzedniej płatności za zamówienie. Po wydaniu zwrotu pieniądze zazwyczaj trafiają na konto klienta w ciągu 3–10 dni roboczych. Czasami może to potrwać dłużej, zależnie od banku klienta.

11. Zgodnie z ochroną zdrowia lub ze względu na higienę, zwroty lub wymiany przedmiotów związanych ze “Strojami kąpielowymi”, “Bielizną”, “Urodą i Zdrowiem”. “Biżuterią”, Produktami dla Zwierząt”, “Kosmetykami” i “Pościelą” są jedynie możliwe dla przedmiotów oryginalnie zapakowanych w zapieczętowanej paczce pocztowej. W innym przypadku produkt nie może być zwrócony.

12. Spersonalizowane produkty są zwracane z 70% opłatą za uzupełnienie zapasów. W niektórych przypadkach możliwe jest wymiana i/lub zmiana rozmiaru produktu bez opłaty za uzupełnienie zapasów. W takim przypadku z przyjemnością to dla Ciebie zrobimy.

13. Następujące produkty także nie mogą być zwrócone: Karty podarunkowe, Artykuły spożywcze, DVD/CD i inne informacje cyfrowe, Produkty związane z oprogramowaniem.

14 dni gwarancji zwrotu pieniędzy

Możesz poprosić o refundację w ciągu pierwszych 14 dni

Bezpieczna płatność

Gwarantujemy w 100% bezpieczną płatność przez Blick© lub Szybki przelew

Wsparcie klienta

Masz pytanie? Chętnie pomożemy: poniedziałek–piątek 10:00–19:00