KILKA SŁÓW O NAS

Dzieci są tym, co naprawdę się liczy. Narodziny mojej córki zmieniły całe moje życie: stale zajęty pracownik, pasjonat podróży zamienił się w rodzinnego i troskliwego ojca.

Pragnąc zapewnić córce najlepszą przyszłość, rzuciłem pracę w korporacji i zacząłem szukać możliwości własnego biznesu, który dałby mi czas na wychowanie dziecka. Wtedy postanowiłem założyć sklep.

Główna idea zakładająca oferowanie produktów ułatwiających życie i podnoszących komfort pomogła nam szybko osiągnąć sukces. Od tamtej pory nieustannie poszukujemy i wprowadzamy do naszej oferty produkty, które oszczędzają czas i pieniądze naszych klientów.

Jednakże pomaganie naszym klientom nie jest jedyną misją tego sklepu. Większość członków naszego zespołu jest rodzicami, więc wiemy, jak ważne jest, aby dziecko miało kogoś, kto je rozumie, chroni i uczy. Dlatego szczególną uwagę poświęcamy życiu i przyszłości dzieci pozbawionych rodziny.

Dlatego jako zespół i jako firma pomagamy dzieciom w trudnej sytuacji. Część zysku firmy przekazujemy organizacji UNICEF.

Z poważaniem, Mychajło Kornijenko

14 dni gwarancji zwrotu pieniędzy

Możesz poprosić o refundację w ciągu pierwszych 14 dni

Bezpieczna płatność

Gwarantujemy w 100% bezpieczną płatność przez Blick© lub Szybki przelew

Wsparcie klienta

Masz pytanie? Chętnie pomożemy: poniedziałek–piątek 10:00–19:00