Wysyłka i dostawa

Kiedy złożysz swoje zamówienie, jego realizacja może zająć 3-5 dni roboczych. Większość zamówień dotrze w ciągu 12-19 dni roboczych, licząc od dnia zamówienia. Jednak czasem, z winy przwoźnika, dostawa może potrwać dłużej.

Zamówienia złożone między 15.01.2020 i 31.12.2021 mogą mieć przedłużony czas dostawy, maksymalnie do 90 dni od zawarcia umowy.*

* Awarie i / lub ograniczenia logistyczne związane z COVID-19 mogą znacznie opóźnić dostawę nawet o ponad 90 dni. Z powodu takich opóźnień zwroty pieniędzy nie są realizowane. Zapewniamy, że otrzymasz swoje zamówienie. Jeśli Twoje zamówienie zostało zgubione (na podstawie oficjalnego oświadczenia przewoźnika) zorganizujemy nową dostawę lub zwrócimy pieniądze.

Zamówiony towar jest dostarczany na adres podany przez Klienta podczas składania dyspozycji uruchomienia Usługi pośrednictwa. 

Podczas wypełniania Formularza Zamówienia oraz w wiadomości e-mail potwierdzającej Zamówienie, Klient jest informowany o ewentualnych kosztach wybranego przez siebie sposobu dostawy Towaru.

Po otrzymaniu przesyłki, Klient bądź upoważniona przez niego osoba trzecia, powinien w miarę możliwości dokładnie sprawdzić stan opakowania (np. czy nie jest uszkodzone, czy nie doszło do ingerencji ze strony osoby nieuprawnionej, czy zawartość opakowania jest w stanie nienaruszonym). W razie stwierdzenia uszkodzeń bądź innych nieprawidłowości Klient powinien w miarę możliwości, w obecności kuriera sporządzić protokół ze szkody oraz zawiadomić o tym fakcie Pośrednika. Zalecenia powyżej wskazane w żaden sposób nie wyłączają i nie ograniczają uprawnień Klienta do zgłoszenia reklamacji na zasadach przewidzianych Regulaminem. Wyżej opisane zalecane postępowanie Klienta ma na celu jedynie pomóc Pośrednikowi w ustaleniu przyczyn i odpowiedzialności za powstałą szkodę. Niesporządzenie protokołu uszkodzenia Towaru nie ogranicza możliwości zgłoszenia uszkodzenia przesyłki. Tryb reklamacyjny pozostaje bez zmian bez względu na zastosowanie lub niezastosowanie powyższych zaleceń.

Jeśli Paczki są wysłane przez sprzedawcę spoza Unii Europejskiej, to klient jest importerem. Wówczas klient posiada zobowiązania podatkowe z tytułu importu.

Przesyłki są wysyłane z naszych partnerskich magazynów, które są zlokalizowane poza Unią Europejską.

W przypadku, gdy przesyłka zostanie odesłana z winy Klienta nie ma możliwości zwrotów kosztów.

W tym sezonie bożonarodzeniowym produkcja, wysyłka i dostawa mogą potrwać dłużej niż zwykle.

14 dni gwarancji zwrotu pieniędzy

Możesz poprosić o refundację w ciągu pierwszych 14 dni

Bezpieczna płatność

Gwarantujemy w 100% bezpieczną płatność przez Blick© lub Szybki przelew

Wsparcie klienta

Masz pytanie? Chętnie pomożemy: poniedziałek–piątek 10:00–19:00