Zaufanie, szczerość i komunikacja – najważniejsze w związku


Budowanie satysfakcjonującego związku nie jest proste. Wymaga ciągłej pracy, bycia uważnym na drugą osobę i troszczenia się o relację. Co jest najważniejsze w związku i o co zadbać w pierwszej kolejności, żeby budować wspólnie szczęście?

  1. Szczerość – 45% ankietowanych,
  2. Szacunek – 40%,
  3. Podobne zainteresowanie – 4%,
  4. Poczucie humoru – 3,8%,
  5. Wygląd – 1,5%.

Po pierwsze – zaufanie i szczerość

Zaufanie jest prawdopodobnie najważniejszym wyznacznikiem jakości związku. Bez niego trudno budować cokolwiek – mieć wspólne plany, marzenia, dzielić chwile dobre i złe. Niektórzy nie mają problemu z tym, żeby zaufać drugiej osobie, innym nie przychodzi to tak łatwo i potrzebują czasu.

Jak budować zaufanie w związku? Nie ma złotej recepty na udany związek. Jeżeli decydujemy się na stworzenie z kimś bliskiej relacji, to jednocześnie odkrywamy się przed nim, demaskujemy swoje zalety i wady, sukcesy i porażki oraz stajemy się bardziej podatni na zranienie. W każdy związek jest wpisane ryzyko niepowodzenia, ale dzięki systematycznej pracy i zaangażowaniu w relację można minimalizować to ryzyko. Zanim kolejny raz sprawdzimy telefon komórkowy męża albo zrobimy rewizję bielizny żony, zastanówmy się lepiej, co może poprawić atmosferę w małżeństwie. Jakie marzenia ma partner? Co lubi? Jakby chciał spędzić wolny czas? Jak ty byś chciał spędzić wolny czas? Co możecie robić wspólnie, co da wam satysfakcję i radość? Jak wyzbyć się nieufności i podejrzliwości?

14 dni gwarancji zwrotu pieniędzy

Możesz poprosić o refundację w ciągu pierwszych 14 dni

Bezpieczna płatność

Gwarantujemy w 100% bezpieczną płatność przez Blick© lub Szybki przelew

Wsparcie klienta

Masz pytanie? Chętnie pomożemy: poniedziałek–piątek 10:00–19:00